Úvodní stránka O nás Produkce Naše produkty na e-shopu TT modelář Kde naše knihy seženete Uskutečněné akce Kontaktní informace a formulář

O NÁS

Martin Žabka

Martin Žabka

Po krátkém "rozjezdu" u ČD jsem začínal u společnosti JHMD na pozicích průvodčí a vlakvedoucí, až jsem se propracoval na lokomotivu. Od 21 let až doposud vlastním a stále si udržuji "papíry" na mašinu, přestože hlavní náplň činnosti již před časem přešla zejména do publikační činnosti. Po dlouhodobé spolupráci s nakladatelstvím Corona a redakcemi několika železničních periodik jsme v roce 2018 začali vydávat literaturu vlastním nákladem.

Martin Nový

Martin Nový

Majitel jedné z největších sbírek fotek, negativů, diapozitivů a dokumentů od mašin u nás. Moje pravá ruka. Profesně pochází ze strojního oboru. V naší tvorbě je hlavní dodavatelem fotek a přísným kritikem při jejich výběru. Pomáhá též s korekturami před tiskem.

Ing. Marek Širanc

Ing. Marek Širanc

Zajišťuje úpravy a kontroly textů, přípravu fotek před sazbou, korektury, ale zejména zajišťuje distribuci našich knih na Slovensku. Má na starosti také zajištění propagace na internetu a Facebooku.

Náš archiv

Náš archiv Archiv Archiv